1. Relaxační hudba. Youtube nebo Spotify zná asi každý. Věděli jste ale, že na nich můžete najít i tuny relaxační muziky pro všechny příležitosti. Ať už vám vyhovuje poklidná nahrávka zvuků lesa, klasická hudba nebo třeba muzika původních národů, tak jistě najdete to pravé i pro vás. A pokud nemůžete nebo nechcete do uší pouštět tóny, tak je alternativou takzvaný bílý šum. To je nerušivý elektronický zvuk, perfektní pro ultumení okolního ruchu.
 protažení u PC
2. Cvičení. Na webu najdete kupu návodů na protahovací a uvolňovací cviky, jako jsou jóga, pilates nebo tai-chi. Nevýhodou sice je, že vám nikdo nebude moci opravovat pozice a neřekne vám, když něco děláte špatně, ale pokud se vám nechce nikam chodit a nejraději byste zůstali jen doma před televizí, tak právě tohle je perfektní cesta. Prostě si natáhnete nějaké pohodlné tepláky a tričko, a můžete cvičit.

3. Meditační techniky. Trochu podobné jako cvičení. Na webu najdete nejen slovně napsané návody, jak správně meditovat, ale i nahrávky a videa, která vás uklidněním mysli provedou krok za krokem. Stačí mít počítač a místo, kam si můžete sednout nebo se natáhnout. Základem je správně dýchat, zhluboka, to si budete muset pohlídat sami. Klidné nahrávky vám pomohou se naladit, a vyprázdnit svou mysl.
dejte si pauzu
4. Motivační videa. TEDx a jemu podobné. Pokud máte v životě nějaký problém, třeba v mezilidských vztazích, se sebevědomím nebo v čemkoli jiném, tak si zkuste pustit video od někoho, kdo prožil a přežil to samé. Uvidíte, že v tom nejste sami, a že se s potížemi dá bojovat. A nebo si pusťte nějakou motivační řeč pokaždé, když byste ocenili někoho, kdo vám dodá chuť do života.
zábava v zaměstnání
5. Letenky do dalekých krajů. Pokud už nic jiného nezabere, změňte na chvíli povětří. Díky vyhledávačům levných letenek si dnes už i exotiku můžete užít za pakatel, a načerpáte nové síly. A když není na letenku? Prozkoumejte třeba, jestli ve vašem okolí neprobíhá nějaká zajímavá akce. 

Nezařazené