Odjakživa jste dobrodružný typ a máte pocit, že pokud chcete prožít život naplno, musíte zkusit vše, co se vám postaví do cesty?

Zkušenosti jsou v životě nesmírně důležité. Posouvají nás vpřed, pomáhají nám rozvíjet naši psychiku, osobnost, díky nim o něco více dospíváme a učíme se z chyb, kterých jsme se dopustili.

Ovšem pořád platí, že ne každá zkušenost je dobrá!
srdce z lásky

Mládí, které trvá

Jistě si ještě pamatujete na ten pocit, když jste byli mladí a byli jste přesvědčeni o tom, že můžete všechno na světě a nikdo vás nezastaví. To je taková typická pubertální idea, kterou se i v současné době mladí lidé řídí. V souvislosti s ní tedy máte potřebu zkusit všechno, co se vám nabízí, i když víte, že to možná není tak úplně dobrý nápad.

Na zkušenosti s kouřením, alkoholem nebo dokonce drogami doplatilo mnoho lidí a rozhodně to nelze pokládat za praxi, která vám byla v životě přínosná a pomohla vám dospět.

O něco více pohoršující je pak to, když se k nějaké takové neřesti vrátíte i v dospělosti s míněním, že v životě se musí zkusit všechno. Může se totiž stát, že vám tento váš názor do budoucna – zničí život.

Zkoušky v partnerství

Jste přesvědčeni, že na vás čeká něco více než pouhé manželství s vašim protějškem, kterého jste se už nabažili? Máte potřebu vyzkoušet nějaký jiný sexuální zážitek? V tom případě vás láká vyzkoušet si, jaké to je být nevěrníkem. Věřte tomu, že s takovou nálepkou na čele přichází i mnoho výčitek, lží a v konečném důsledku i bolesti, kterou jako novou zkušenost do života rozhodně neoceníte.

V případě, že plánujete váš dosavadní vztah oživit společně, máte k dispozici několik možností, po kterých můžete sáhnout. Ať už jsou to erotické masáže, sex s více lidmi najednou nebo změna milostných praktik, neváhejte se k nim přiklonit, protože se řadí mezi pozitivní zkušenost, která bude pro prospěch vás obou, vždy příjemným zpestřením v životě.
dobrodružství na horách

Na cestách… vždy obezřetní

Pozor si dávejte na získávání nových prožitků, v průběhu vaše cestování. Lidé, kterých neznáte můžou být záludní a ne vždy vám přinesou pozitivní zážitky na vaší cestě, na které musíte být vždy obezřetní a mít se raději na pozoru. Vždy tedy platí, že k cizí zemi a novým lidem, byste měli přistupovat s respektem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup