Jak jistě dobře víte, péče o bazén se točí v první řadě okolo údržby bazénové vody. Samozřejmě, že je důležité se starat o celé bazénové zařízení, ale bazénová voda je prvořadou starostí. Bazénovou vodu je potřeba zkontrolovat už při prvním napouštění Vašeho bazénu. Ať už využíváte domácí studnu, městský vodovod nebo jinou zásobárnu podzemní vody, vždy je potřeba vodu zkontrolovat. K pravidelné kontrole kvality bazénové vody je zapotřebí kvalitní a spolehlivý CL a PH tester.

modré léto

Ano, právě tyto dva ukazatele je důležité sledovat, tyto ukazatele určují kvalitu bazénové vody. Správná výška PH vody je důležitá právě pro správnou funkci chlorových přípravků, takže vidíte, že všechno souvisí se vším. A právě tento faktor je důležité zkontrolovat už při prvním napouštění vody, protože pokud by byl v nerovnováze, ať už zvýšený nebo snížený, vždy to může způsobit problémy. Mohou se začít objevovat nejrůznější zákaly ve vodě a také samozřejmě řasy.

Proto byste PH tester měli mít vždy po ruce a pravidelně kontrolovat kvalitu vody a to alespoň jednou za dva týdny, nejlépe jednou týdně, v případě vyššího využívání bazénu nebo v případě velkých veder je lepší provádět kontrolu ještě častěji. Kvalitní a spolehlivé PH testery najdete v naší široké nabídce a to jak v tabletové tak i v kapkové formě. V obou případech je dobré si vybrat model, který zároveň ukazuje i obsah chloru ve vodě, protože tento ukazatel je pro péči o bazénovou vodu také velmi důležitý.

modré odrazy

Používání PH testeru je velmi jednoduché, v balení máte samozřejmě přiložen také návod k použití a samozřejmě i barevnou škálu. Pro šetření Vaší peněženky máme připravené také cenově výhodnější náhradní balení a to k oběma druhům, tedy i ke kapkovému i k tabletovému. Neváhejte si prohlédnout i zbytek naší velké nabídky, kde najdete všechno potřebné pro dokonalou péči o Váš bazén.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup