Jste milovníkem krásných rozkvetlých květin? Rádi vyrážíte na spoustu zajímavých veletrhů a výstav. Rádi podniknete výlet do Holandska, aby vám neunikly pohádkově rozkvetlé parky plné nejrůznějších druhů tulipánů. Holandsko se pyšní dlouhou tradicí v pěstování tulipánů. U některých druhů byste ani nepoznali, že se jedná o tulipán. Jejich vzhled a tvar je různý od klasických druhů po vysoce vyšlechtěné.

red-21975_1280

Dnešní doba nám bohužel cestování a volný pohyb nedovolí. Mi pro vás máme, ale skvělé zprávy můžete si objednat tulipány, které pochází přímo z Holandska. Nemusíte se bát jsme český distribuce a za naše zboží ručíme. Mějte svou zahradu krásnou se vzácnými druhy tulipánů. Nejprodávanější doba pro cibulky tulipánů je podzim. Neboť se tulipány sázejí v podzimním období. Zimu přežijí zasazené v zemině a na jaře vám vyrostou v celé své kráse.

garden-4206256_1280

U nás si můžete zakoupit některé druhy jako jsou tulipán Black Hero. Tento tulipán dorůstá výšky padesáti až šedesáti centimetrů. Květ tulipánu je přirovnávám k olivově černé perle. Mají krásný mohutný květ. Něž dojde k jeho plnému rozkvětu nějakou dobu to trvá. Musíte ti počkat, ale rozhodně to stojí za to.

Dalším druhem je tulipán Dream Touch. Tento druh je zajímavý rychlým růstem v zajímavých barvách. Dream Touch má sytě bordó barvu s jemným bílým lemem na okraji listu. Vzhled tohoto tulipánu je okouzlující a když vykvete do své plné krásy můžete ho jen obdivovat.

Tulipán Ice Cream je zajímavý svým vzhledem. Klasickému tulipánu se již moc nepodobá. Spíš vypadá jako kopečková zmrzlina. Ve spodní části je sytě růžovo fialový a ve vrchní části je krémově bílí. Tento druh je menšího vzrůstu, ale vřele pohladí oko i duši.

Neváhejte a koukněte na naše stránky. Budete mile překvapeni jaké skvosty nabízíme. Kromě tulipánu zde můžete zakoupit Amarylky, Lilie, Křín, Křinovec a Pivoňky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup