Chcete oživit něčím výjimečným vaší domácnost? Uvažujete o něčem hezké, ale také praktickém? Právě tyto předpoklady splňuje sedací vak duo. Pod pojmem sedací vak si jistě představíme klasický pytel obsahující malé kuličky. Tak je tomu i v tomto případě, jen s drobnými změnami. Díky tomu je pytel na sezení příjemný a snadno se poddá celému našemu tělu https://www.beanbag.cz/.

fialový vak

  • Dvě barvy – ještě více radosti
  • Měňte barvu podle nálady nebo podle toho, do jaké místnosti jej dáváte. Můžete si také nechat jednu stranu pro odpočinek, což vám bude připomínat relaxování a pohodlí a druhou můžete nechat na sezení. Pytel jde velice snadno kamkoliv přemístit. Není těžký a navíc jej můžete umístit i ven na zahradu, na terasu nebo do pergoly. Je odolný a snadno se z něj smyjí nečistoty. Běžné drobečky stačí jenom smést, a pokud byste na něj něco vylili, pak i to jde snadno smýt vlhkým hadříkem. Povrch je odolný a pevný a proto nepropouští nečistoty. Díky těmto vlastnostem se celý pytel snadno udržuje v čistotě, z toho důvodu jej můžete bez problémů přenechat také dětem, aniž by se mu něco závažného stalo.

Snadno se přizpůsobí tělu a celkové postavě

Pytel je dostatečně velký na to, abyste se o něj velice pohodlně mohli opřít. Poskytuje dostatek prostoru pro sezení, takže se na něj klidně mohou posadit i dva lidé. Navíc se dá prakticky rozložit v jeden velký nafouklý, ale poddajný polštář, na kterém se dá velice pohodlně ležet. Stačí odepnout popruhy a máte velký polštář na ležení. Vhodný pro dospělé a také na hraní pro děti. Naše malé ratolesti totiž milují, když se mohou někde válet. Mají si kde hrát a nebude je od země nic studit. Mohou využít velký polštář na ležení nebo na hraní a jistě si najdou tu pravou zábavu, jak jej mnohonásobně využít různým způsobem.

army vak

  • Sezení na měkkém je velice příjemné. Obsah náplně se totiž přizpůsobí vašemu tělu, takže vám bude připadat, jako kdyby se křeslo přizpůsobilo každému tvaru vašeho těla a hezky vás objalo. Budete se cítit komfortně a příjemně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup