Není žádným tajemstvím, že u nás panuje kult štíhlé postavy. Že jsou kilogramy navíc nejednou zesměšňovány nebo kritizovány, že se kdekdo z řad cvalíků stává možná až příliš často objektem nechtěného zájmu okolí.
A je stejně tak pravdou i to, že se u nás stává obezita stále rozšířenějším problémem. Že se čím dál více krmíme kalorickou stravou a naopak čím dál méně hýbeme a tudíž „kyneme“. A roste tak počet těch, kdo se svou figurou nemají žádný důvod chlubit, těch, kdo ji nechtějí za žádných okolností vystavovat ostatním na odiv.
blondýna pod vodou
Jenže i takový cvalík by se za teplých letních dní rád vykoupal. Jenže co si má počít, když se stydí pracně se nasoukat do plavek a vyrazit na pláž, kde se mu možná bude kdekdo posmívat nebo po něm vrhat opovrhující či soustrastné pohledy?
bazének nad mořem
Takový člověk se může vydat na pláž snad jedině po setmění, kdy tam už na nikoho nenarazí. Ovšem na nikoho tam nenarazí právě proto, že jde o dobu, kdy u vody není nejpříjemněji. Potmě lze snadno nešikovně došlápnout a podvrtnout si kotník, případně lze došlápnout na nějaký ostrý odpadek po lidských čuňatech a zranit se, jeden se za tmy neopálí, a kdyby se nedej bože začal topit, možná se nedovolá pomoci.
Anebo si takový člověk s nějakými těmi kily navíc prostě pořídí svůj vlastní zahradní bazén. Postaví si ho v té části zahrady, kde není ostatním na očích, a pak si i on může užívat takového dokonalého .
A pak se třeba vedle tohoto usadit někde ve stínu a pohodlně si relaxovat tak, jak je mu to milé. Bez potřeby zaobírat se myšlenkami na to, že nemá až tak dokonalou postavu, jakou by chtěl mít, že v plavkách nevypadá ani trochu jako miss, respektive jako nějaký gigolo.
Ovšem v případě takového zahradního bazénu nejde jen o nějakou z nouze ctnost, jak by se z předchozích řádků mohlo zdát. Stejně tak to může být naopak i řešení onoho výše nastíněného problému.
Protože i takové plavání v zahradním bazénu může být sport. Počátek něčeho, co může skončit dost možná i nádherně vytvarovanou postavou. Díky níž se takový člověk stane postupně ze cvalíka, jenž se nechtěl ukazovat v plavkách na veřejnosti, krasavcem či krasavicí, na něž kdekdo pohlédne se zalíbením.
Stačí tedy jenom pořídit si zahradní bazén a to, co je potřeba, aby v něm byla voda přímo vybízející ke koupání, tedy filtraci, bazénové tablety či vysavač dna, a vše může být na té nejlepší cestě.