Tak nejprve se musí někdo stát majitelem. Je úplně jedno kdo to je. Muž, žena nebo dítě, to je naprosto nepodstatné. Je to jen člověk, kterému bude web patřit. Za ním může stát třeba dalších dvacet lidí, jak tomu bývá u firemních webů.

Nu a onen člověk se chce nějak prezentovat, nebo prostě jen něco postupně ukazovat kamarádům, třeba stavbu domku. A nechce to dávat na jakoukoli sociální síť. Pošle tedy všem odkaz na svůj web a tam dává třeba fotky, dokumentaci, nebo prostě to co potřebuje. Prostě, je to majitel webu.

Tento človíček si může dělat co chce, pokud to ovšem umí. Pokud ne, musí si někoho zjednat, a to jednotlivce, ale lépe skupinku, která se mu o jeho stránky bude starat. Ovšem předtím mu web udělají, nebo postaví. Ano web se staví.

tvorba webu

Již v počátku je dobré vědět k čemu bude sloužit, zda tedy bude statický, nebo zda se budou informace na něm doplňovat denně a to neustále. Je dobré mít představu, kterou pak jen ti, kteří budou na webu dělat věděli, kterým směrem se ubírat. Je dobré se také hned od počátku starat o SEO, což je vlastně v podstatě nástroj, který udržuje stránky na vrchních pozicích vyhledávače. Samozřejmě, pokud má na web chodit jen několik desítek lidí a znají adresu, není SEO potřeba. Ale většina webů je prodejních, nebo firemních, a tak je třeba, aby byly viděny, a to hned na začátku vyhledávání. To musí pohlídat právě SEO specialista.

Když je pak web postaven celý, může se majitel rozhodovat co dále s ním. Pokud měl jen neplacený hosting, může si zaplatit doménu, pokud tedy o to stojí. Získá tak lepší adresu a pár dalších výhod, které jsou všude jiné.

web

Jedním z nejlepších na tuto celkovou práci je tvorba webových stránek Frýdek-Místek. Má skvělé zázemí, zkušené lidi a pracuje velmi rychle. Již během krátké doby má zákazník funkční web se vším všudy a může jej začít využívat.

1/5 - (5 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup