Máte rádi filmy? Nebo dáváte přednost seriálům? Možná jste naopak jedním z těch, kteří se rádi baví nad videi ze života různých autorů. Nebo možná patříte k těh, jež vyhledávají spíše naučný, samovzdělávací a informační obsah. V době internetového světa je většina z nás orientovaná a zaměřená na servery jakou je YouTube, kde si můžeme prohlédnout a sledovat videa všemožného obsahu, a kde si každý z nás najde to, co ho nejvíce zajímá.

youtube

Najdeme zde videa nejen různých umělců, kteří tvoří například tutoriály k používání techniky (například focení, natáčení, apod.), ale také tvorbu (dnes již dobře známých) youtuberů, tedy tvůrců, kteří tvoří například let`s playe, DIY videa, blogy z cestování, či různá reakční videa. Dále zde také najdeme filmy a seriály tuzemských, ale také zahraničních režisérů a scénáristů, záznamy z divadelních her a muzikálů, nebo naopak videa spíše vtipná, humorná a zábavná. Můžete si také oblíbit tzv. podcasty, kde máte na výběr buďto z rozhovorů se slavnými osobnostmi, či naopak jedince, který rozebírá dění v světě, či nějaké konkrétní téma. V každém případě, ať dáváte přednost jakémukoliv žánru, autorovi, a obsahu, jistě jste někdy zažili ten nepříjemný pocit zklamání, kdy bylo Vámi oblíbené video ze serveru smazáno – třebaže samotným autorem.

stahování

V takovém případě máte dvě možnosti, jak tomuto nepříjemnému zklamání předejít. Jednak si můžete Vaše oblíbené video stáhnout z nějakého serveru, který nabízí videa ke stažení. Ta tam byla nahrána jiným uživatelem, což představuje možné riziko stažení viru, namísto požadovaného souboru. Dále je zde existující možnost, že Vámi požadované video na serveru nebude, a tak si jej nemůžete stáhnout. V neposlední řadě pak přichází na řadu otázka kvality (ať už zvukové, či obrazové) záznamu. Všechny tyto problémy však za Vás řeší youtube video downloader https://www.stahujvidea.cz/youtube-video-downloader/, díky kterému si můžete stáhnout jakékoliv video z portálu YouTube. Díky stahování přes odkaz tak máte jistotu zachování původní kvality, ale také bezpečnosti souboru. Stačí sám jen zkopírovat odkaz, a po jediném kliknutí je trocha trpělivosti. Pak už máte video uloženo, a máte k němu tak přístup kdykoliv, kdy budete chtít.