Pokud jste o proteinové dietě nikdy dříve neslyšeli, tak bychom vám rádi představili všechno, co s tím souvisí. Pokud už vás nebaví zkoušet neúspěšně nejrůznější diety, které vám akorát škodí, a pak naberete mnohem více kilogramů nazpátek, tak byste se měli zamyslet a rozhodnout se pro vyzkoušení naší skvělé a jedinečné diety https://www.prodietix.cz, která vám pomůže dosáhnout vysněných výsledků. Funguje na základě vědeckých studií, kdy francouzský profesor zjistil, jak tělo vlastně ve své podstatě spaluje tuky a přišel na to, že nejefektivnější způsob, jak se zdravě a co nejrychleji zbavit tuků, je keto dieta, která je založena na navození ketózy v těle, což je stav, kdy tělo spaluje jenom tuky, protože mu kvůli omezenému přístupu sacharidů a tuků nedáte jinou možnost. Takhle začnete hubnout tuky již od druhého dne, co začnete dodržovat program a už po prvním týdnu uvidíte váhový úbytek a budete spokojení.

tělocvik

Zhubněte jenom tuky
Další problém většiny diet je takový, že ve většině případů je bohužel výsledky nevidíte hned a pak se stane to, že nechcete pokračovat. Také dalším problémem je jojo efekt, který může být opravdu demotivující a nepříjemný. Každé tělo pracuje jinak a na každého člověka funguje něco jiného.

metr

Tohle je ale vědecky dokázáno a funguje to opravdu na všechny bez rozdílu na věku, pohlaví a dalších aspektů. Je to vhodné pro sportovce, protože to, co shodíte, je opravdu jenom čistý tuk a zachováte si svaly, protože v jídlech od nás bude zvýšené procento proteinů neboli bílkovin, což je základní stavební jednotka svalů a díky tomu se vám nestane, že byste zhubnuli na svalech, protože svaly budou opravdu dobře živeny a tělo si jejich prostřednictvím energii brát nebude, to vám slibujeme. Je to zdravý způsob, jak se dostat do těch správných hodnot.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup