Jednou za čas si každá z nás udělá radost nějakou maličkostí, nebo hezkým novým outfitem. S postupem času se nám ale věci okoukají a oblečení může přestat sedět. Občas je zkrátka potřeba vyměnit staré za nové. Není však nutné nosit všechno rovnou do kontejneru. Proč na zachovalých a neopotřebovaných věcech nevydělat, nebo jimi aspoň neudělat někomu radost?

Co takhle vybrat z vašeho šatníku kusy oblečení, které už vám nesedí nebo vás zkrátka nudí a odnést jedo second handu, nebo na charitu? Pokud byste na nechtěném oblečení chtěla vydělat, porozhlédněte se po internetových stránkách určených právě k prodeji nebo směně staršího oblečení. Jistě jich najdete hned několik.

Oblečení tak budete moci třeba zdarma vyměnit za něco, co se vám bude líbit, aniž byste si to musela kupovat.

Co se týče různých bytových dekorací, s těmi to bude složitější. Rozmyslete si, zda se vám vyplatí rozprodávat různé drobnosti jednotlivě, například přes internet, nebo je prodatspecializovanému obchodníkovi, ale za sníženou cenu. O víkendu si můžete doma na zahradě udělat malý bleší trh, ale ani tak nepočítejte s příliš velkými výdělky. Nechtěných drobností se můžete zbavit i jinak.

Jestliže je vám líto pěkné věci vyhazovat, rozdejte je svým známým, třeba jako dary, nebo ať si každý vybere, co by se mu líbilo. Je to lepší, než je vyhazovat, či mít schované v krabici ve sklepě.

Pokud se chcete něčeho zbavit, zkuste se vždy nejdřív podívat na internet nebo na již existující inzeráty, abyste zjistili, jaká je aktuální nabídka a poptávka. Podle toho se pak rozhodněte, jakým způsobem se věci zbavíte, a zároveň budete schopni určit si reálnou cenu, za kterou prodávat. Tak proč to nezkusit, vždyť nechtěné věci můžete nakonec vždycky vyhodit a nakoupit nové. Předáním věci dál však přispějete k recyklaci, a navíc uděláte někomu dalšímu radost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nezařazené